Regiovoorzitters en afgevaardigden

Regio 1 - Noord-Holland

Voorzitter: Alex Huisman

a.huisman@gemeentelangedijk.nl

 


Regio 2 - Zuid Holland

Voorzitter: Jan van Dijk

Jan.vanDijk@gouda.nl

 


Regio 3 - Midden Nederland

Voorzitter: Jaap Huib van der Knaap

 


Regio 4 - Zeeland/West Brabant

Voorzitter: Johan Klink

j.klink@gemeente-steenbergen.nl

 


Regio 5 - GesIChT Oost Brabant

Voorzitter: Frank van der Leur

f.van.de.leur@oss.nl

 


Regio 6 - Limburg

Voorzitter: Marco van Dijk

mc.vandijk@weert.nl

Bertie Jongbloed

bertie.jongbloed@sittard-geleen.nl

Afvaardiging landelijk ICT-beraad: Angela Breikers a.breikers@venlo.nl

Agenda en andere stukken

Pleio: Platform IM Limburg

Aanmelden bij: Marco van Dijk mc.vandijk@weert.nl


Regio 7 - Flevoland, Gelderland en Overijssel (FGO)

Voorzitter: Meine Hofman (wn)

ma.hofman@urk.nl

Secretaris: Han Ellenbroek

h.ellenbroek@losser.nl

Afvaardiging landelijk ICT-beraad: Meine A. Hofman, ma.hofman@urk.nl

Vincent Weijers v.weijers@gemeenteberkelland.nl


Regio 8 -Friesland, Drenthe en Groningen

Noord Voorzitter Hindrik Dyks

h.dyks@gemeenteswf.nl

Agenda en andere stukken Yammer https://www.yammer.com/ictnoord/

Aanmelden: Linda Dolfing l.dolfing@assen.nl

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrieven

Sociale Media

LinkedIn: VIAG

Twitter: @ViagEvents

RSS: Nieuwsfeed VIAG

Nieuwsfeeds Overig