Project Wij is er voor iedere (semi) overheidsorganisatie die haar dienstverlening wil verbeteren en vernieuwen. Project Wij maakt werk van de verbinding tussen mensen, processen, documenten en ICT. De verbinding van deze vier componenten is de basis voor een goede LAT-relatie tussen burgers, ondernemers,
professionals en de (semi) overheid. Dat weten we uit de praktijk.
Project Wij opereert op het snijvlak van organisatie-
ontwikkeling, verandermanagement en ICT. Het verbinden van de verticale wereld van de (semi) overheid en de horizontale wereld van burgers, ondernemers en professionals, is onze uitdaging. Stel, u werkt bij een kamer van koophandel, provincie, waterschap of ministerie en gaat die uitdaging aan.
Of u bent een gemeente en wordt het loket voor de
hele overheid.
Dan kunt u bij ons terecht voor:
· procesmanagement
· informatiemanagement
· programmamanagement
· projectmanagement
· tijdelijk lijnmanagement
· coaching en presentaties
Project Wij is inzetbaar voor een compleet traject of delen daarvan. In een kennismakingsgesprek kunnen we samen vaststellen welke aanpak het beste aansluit bij uw organisatie.